top
 o firmieofertacennikporadykontakt

Sklep

Działalność Handlowa

Zajmujemy się sprzedażą wkładów kominkowych renomowanych Producentów oraz materiałów

i produktów niezbędnych do instalacji systemów kominowych .

W naszym salonie obecnie do wyboru znajduje się ponad 50 modeli żeliwnych wkładów kominowych i piecy wolno stojących o wysokich parametrach użytkowych i wysokiej jakości, które posiadają badania zgodne z normami Unii Europejskiej i aprobaty techniczne .

Każdy klient przed zakupem dokonuje wyboru. My ze swojej strony staramy się pomóc dokonać najlepszego wyboru obiektywnie przedstawiając wady i zalety sprzedawanych produktów

 


  08.09.2008

News 2

Attityd to propozycja dla tych z Państwa, którzy preferują rozwiązania zarówno nowoczesne jak i oryginalne. Jest to wkład o średnicy 60 cm wykonany w kształcie koła. Trzy szyby gwarantują pełny widok ognia. Konstrukcja wkładu pozwala na spalanie powietrzem w 100% pobieranym z zewnątrz.
     

Dane techniczne:
Wydajność cieplna: nom. 8 kW, maks. 11 kW
Pali... więcej  


  08.09.2008

News 1

Nowe urządzenia już w Polsce !!
Mamy ogromną przyjemność poinformować Państwa, że oferta wkładów kominkowych DOVRE powiększyła się o dwa nowe produkty: Dovre 2100 S oraz Dovre Attityd.

Wkład 2100 S jest najnowszą, nowoczesną stylistycznie wersją wkładu popularnej serii 2100. Zarówno wyposażenie jak i wymiary pozostają takie same jak w modelach 2100 CT i 2100 RE.
     
więcej  


» czytaj wszystkie
powered by Agencja VSP